A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház korábban Nővérszállóként ismert épülete immár kívül-belül megújult. A Blaskovics László utcai Katalin házat szerdán adták át.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
4 Responses
A feladat adott: tárolni az energiát. Több ezer ember dolgozik rajta, nem kétséges, hogy megoldja az emberiség. A föld geopolitikai rendszere változás előtt áll, melyben a fosszílis energiahordozó forrásokat uraló országok elveszítik befolyásukat.
Jó hogy nem szabnak ki fingasi adót.
Labancz Anna is Katalin volt, főszereplője az Annás apokalipszisnek.
Hanyadik ablak volt a szobája