Edit Rózsa
le van sújtva.
Ez elképesztő. Szinte már ezo.
Egészen hihetetlen, szinte szürreális ami április 12-e után Miskolcon történik.
Barlangfürdő, DAM, DVTK, Tündérkert, közlekedés, járatseriff, a jegyző, alpolgármester, frakcióvezető, MIKOM és Holding vezér lemondása, a miskolc TV megszűnése mellett a húszemeletes áll, (stb.?) és ezen közben megy a keretezés, a narratívagyártó Pr-önkormányzás; a nem támogatom az illetményemelést, (igaz, nem is kell, hiszen, nem is lehetne hülyítés). Agyonposztolva, hogy az új kormány egyik miniszterével milyen jó volt a beszélgetés, ok, egyébként fontos ügyről. A polgármestert elsőfokon elítélik, napján pedig vörösre, narancsra festi a Szinva vizét egy rozsdás kazáncső.
