„FIGYELEM!!! Azon hölgyek jelentkezését várom akiket hasonló inzultus ért a ma esti Kocsonyafesztivál Charlie koncertjén!!!!
Rendőri intézkedésre került sor, miután a 13 éves kamasz lányom fenekére rámarkolt egy férfi a kocsonyafesztiválon!!! A lányom rögtön szólt nekem, rámutatott a férfira aki megmarkolta fenekét,így a férfi után siettem és közben láttam, hogy több nővel is ugyanezt teszi. A közelben lévő rendőröktől segítséget kértünk, így intézkedésre került sor. 3 további hölgy is ugyanerről számolt be a rendőröknek.Tehát az ő szava állt a miénkkel szemben!
Várom azon hölgyek jelentkezését akik hasonlóan jártak ma este.
Fogjunk össze, hogy hasonló esetek ne történhessenek meg!!!
Nem várok kioktató kommenteket!!!!
A lányom mellett álltam! Majd miután a férfi után mentem láttam, hogy szándékosan markol rá nők fenekére, nem ” egy véletlenül hozzáértem” volt!
A feljelentést jövőhéten megteszem! Tegyünk minél többen így, hogy legyen következménye a tettének! Azt szeretném, ha a hasonló esetek a figyelem központjába kerülnének, mert MA, nem mehetünk el szó nélkül a hasonló esetek mellett!!!”

7 Responses
C
a szarrá dagadt önjelölt istenpótléknak a fajtája
az ada dada nemzetségből
Pakinéger migráns az erfurtból jött a kocsonyafesztiválra elő-érzékenyíteni.
Teheti, mert eu-s állampolgár.
Mi lesz ha a síiták, a szunniták a lyukóvölgyiek csapatával versenyezve fogdosnak? Majd az állig felfegyverzett ukrán rendfenttartó maffia felügyeli a villanyrendőrt.
Tessenek csak a Tisztesség-Szabadság pártra szavazni.
A „pakinéger migránst” az az embercsempész hozta át a határon, akit utána társaival együtt ti engedtetek szabadon, hogy utána újabb migránsokat hozhasson be. Vagy már elfelejtetted, fidkány?
Majd a magánbörtönödben eltartod őket, ha merészelnek visszajönni az országba. A szervkereskedők kedvelik a fiatal embercsempészek szerveit. Mit tegyünk? Csendes balkáni bandaháborúra vágytak, ennek okán elengedtük őket.
Sajnálom. Felháborító.
Ajaj! A történtek alapján úgy tűnik, hogy Semjén Zsolti bácsi is itt járt a Kocsonyafesztiválon…