És Miskolc? Rendszeres konzultációt tartanak a Győrben működő szakszervezetek

Mostantól – decembertől – rendszeres konzultációt tartanak a Győrben működő szakszervezetek. Az egyedülálló kezdeményezést  Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata támogatja és az előkészítés alatt álló Érdekegyeztető Tanács részeként kezeli.

A témában sajtótájékoztatót tart az alábbiak szerint:

Pintér Bence GYMJV polgármestere

Gede Richard Magyar Szakszervezeti Szövetség, Győr-Moson-Sopron Megyei képviselet vezetője

László Zoltán a Vasas Szakszervezet alelnöke

Pollreisz Balázs társadalmi kapcsolatokért felelős polgármesteri biztos

Időpont: 2024. december 4., szerda 11:00 óra

Helyszín:  Városháza, Bisinger terem (Győr, Városház tér 1.)

Egy válasz

  1. Toca a bábu.polgármester.
    Matistyák a barátnő alpolgármester.
    Csöbör Katika a főszervező.
    Szem alatt Toca.
    8 alapítványával Katalin vezet mindenütt.
    Jön a pénz és az ingatlanok is .
    Miskolc hova is tart ? Lefelé.
    Várjuk Magyar Pétert !

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű