A Szinva Tisza Sziget szervezésében sor kerül egy kerekasztal beszélgetésre, fókuszban az agrárium. Előadók: Raskó György agrárközgazdász, Nádler Miklós agrármérnök és Csipai Zoltán agrár startup vállalkozó. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Helyek korlátozott számban elérhetőek. Jelentkezni a Szinva Tisza Sziget Miskolc messengerén keresztül tudtok a férőhelyek erejéig. Ne késlekedj, regisztrálj, hogy le ne maradj! Várunk szeretettel!
Figyelem! Az alábbi, a cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az eszakhirnok.com nézeteit tükrözik. Mi a hírt/eseményt közöljük, a kommenteket nem tudjuk befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
https://www.borsonline.hu/aktualis/2024/11/gorillak-lokdostek-el-ujsagirokat-magyar-peter
aktuális hirek.
Na mi van faszikáim?
Mennyire undorító ámokfutás az, amit a regnáló párt a hatalomvesztéstől való jeges rémület okán, KÖZPÉNZEN, a Cs. A. féle szívlapátnyelvű bérencek révén a köztévében és egyéb médiumokban művel. Most hallok M.P. testvéréről, aki a kapcsolatokat kihasználva, mintegy kirabolta az országot. Szemben a Nemzet Vőjével, vagy akár a Nemzet Gázszerelőjével, akik kizárólag a végtelen nagy intelligenciájuk révén boldogulnak.
Ne fáradj! MP-nek 25 milliójába került a tüntetés és 75 -öt meg kapott hozzá külföldről. Erről nem beszél.
Nem hazaáruló ő, csak árulja a hazát.
Jut eszembe! Mi van Nemzet anyósával Lendvai Ildikó elvtársnővel?
Már a poénokat is lopjátok?
Tudjuk! Raskó elvtárs. 😁😂🤣😃😀
Tudjuk!
Demokratikus Közéleti Akadémia résztvevői mind ott lesznek 😁😂🤣
„Tegnap egy nagyon tanulságos beszélgetésen vettünk részt!
Meghívott vendégünk Boros Tamás, politológus ,az Egyensúly Intézet igazgatója ,beszélgetőtársa pedig Dr. Fazekas Csaba, történész, az ME BTK docense volt.
Téma: Magyarország 2030, Jövőkép a magyaroknak
Ezúton is köszönjük a megjelentek megtisztelő figyelmét!
Következő rendezvényünk március 30.-án lesz! A részletekkel jelentkezünk hamarosan!”
Pazmeg! Megint Miskolcra jön egy impexes elvtárs? Már Kádár is nagyon üldözte.
„1976-1977-ben piackutatóként dolgozott az AGRIMPEX Külkereskedelmi Vállalatnál. Egyetemi doktori értekezését 1980-ban védte meg, a magyar mezőgazdaság nemzetközi versenyképességének vizsgálata tárgykörben. 1977 és 1986 között az AKI tudományos munkatársaként dolgozott. 1983-ban a FAO pályázata alapján kijutott Algériába. 1984 és 1985 folyamán Mexikóban vett részt egy világbanki projekt megvalósításában, majd a következő évben Kolumbiában. 1987-ben Brazíliában működött projekt menedzserként egy öntözési program megvalósításában. 1989 októberétől a Vízépítő Tröszt kereskedelmi és vállalkozási igazgatója volt.
1989-ben belépett az MDF-be. 1990. július 15-től a Földművelésügyi Minisztérium Privatizációs és Vállalkozásfejlesztési Főosztályának vezetőjeként dolgozott. 1991 márciusától a minisztérium helyettes államtitkára, majd júniustól közigagatási államtitikára volt. 1991 júniusától az ÁVÜ Igazgatótanácsának tagja. 1991-től a FAO Nemzeti Bizottságának elnöke volt. Az 1994-es országgyűlési választásokon Kapuvárott, Győr-Moson-Sopron megye 6. számú választókerületében egyéni képviselői mandátumot. Az első eredményhirdetés szerint Varga Gyula kapuvári polgármester végzett az első helyen, ám óvást követően újraszámlálták az érvénytelen szavazatokat és 10 szavazatos többséggel Raskó győzelmét az OVB, majd a Legfelsőbb Bíróság megállapította. 1994-től a FAO-EGB agrárpolitikai hálózatának elnöke volt. 1994 után az Országgyűlés mezőgazdasági, környezetvédelmi bizottságának, majd az adó-konszolidációs illetve a gazdasági bizottságának tagja volt.
Raskó György 1994. június 28-tól 1996. március 10-ig a Magyar Demokrata Fórum képviselőcsoportjának tagja volt. Miután az MDF 1996. márciusi, X. országos gyűlésén több képviselőtársával együtt kilépett a pártból, 1996. március 11-től a Néppárt-MDNP (MDNP) képviselőcsoportjának lett a tagja, majd 1997. február 3-tól a képviselőcsoport frakacióvezető-helyettese. 1996. november 30-án Raskót az MDNP országos alelnökévé váasztották. Alapítása óta alelnöke volt a Centrum Pártnak is. Raskó György parlamenti mandátuma 1998. június 18-án ért véget.
1998-tól elnöki pozícióban irányítja a Csopak Holding Zrt. vállalatait, ügyvezetője, továbbá elnöke a Royal Tokaji Borászati Zrt.-nek. 2003-tól a Mezőföldön saját családi vállalkozásában gazdálkodik. Gazdaságaiban jelentős fejlesztéseket valósít meg az öntözési infrastruktúra kiépítése mellett a sertéstenyésztésben és az intenzív tejtermelésben is. [3]
2002-től dolgozik az amerikai farmerszövetség égisze alatt működő Marketing Strategies Ltd. nevű cégnek. 2009-től az ELTE Politológiai Intézetének óraadó tanára.” /wikipédia/
Csak zátony az a Tisza-sziget.
Szellemi maszturbátorok találka helye.
Nagyon gyengén nyomjátok ezt a tiszarozást, nyomingerek, hát ezért fizetlek benneteket?
Dolgozzatok már rendesen a pénzemért!!!!
Várjá’mán! Mószeváltási tagsági díj csak a Tisza pártnál van.:
„digitalizált rizsa=digitalizált tisza”
„Magyar Péter még június elején jelentette be a „rendszerváltó tagságnak” nevezett támogatói rendszert, amit akkor „történelminek és egyedülállónak” minősített. Nagyon leegyszerűsítve a program éppen úgy működik, mint a Netflix vagy a Spotify: a Tisza párti előfizetők számláját Magyarék minden hónapban megcsapolják, amiért cserébe egy digitális kártyát, és „különböző újdonságokat és jogosultságokat” adnak. Hogy pontosan mit, azt senki sem tudja.
A program kezdetben megindulni látszott, azonban augusztusban azonban valami megtört a „rendszerváltók” szívében, és tömegesen kezdték el visszamondani az előfizetésüket. A látványos hanyatlást bárki nyomon követhette a Tisza párt oldalán, ahol egy számláló rögzítette az aktuális előfizetők számát. A folyamatos lemondásokat a Metropol napról napra dokumentálta.”
Ott leszek
INKÄBB A SAJÓBA FOJTSÁTOK A SZINVA-TISZA ZÁTONYOSOKAT
))) Forró lányok várnak rád —– https://ok.me/7TJI1
A Telex szépen leleplezte, hogy aktivista kézikönyv könyvbemutatót tartottak Szegeden, ráadásul a kötet megjelenését hazánkban részben az Egyesült Államok Külügyminisztériuma finanszírozta.
„De miről is van itt szó?
Összegyűlt egy kupac „jelenlevő”, akik „felidézték az elmúlt évek emlékezetes civil kiállásait”, a Freeszfe, azaz a Színház- és Filmművészeti Egyetem ügyét, a „rabszolgatörvény” elleni tüntetést, vagy a netadó elleni akciót is, és továbbképezték magukat a blokád, a zavarkeltés és az összehangolt akció taktikák hármasából a Szikra, a Tanítanék, valamint a LEMMA mozgalmak tagjával, amint épp könyvbemutatósdit tartottak egy USA által finanszírozott papírhalmaz ünneplésére.
És mindezt megírta a Telex.
Ennyi.”