|
ápr. 13., Sze 12:35
|
![]() ![]() |
||
|
||||
Tisztelt Sajtó!
Olvasóink érdeklődnek, hogy mi fog épülni a Kálvária lépcsője mellett?
Tisztelettel
eszakhirnok.com
Állítólag ezen a helyen építési tilalom van.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
|
ápr. 13., Sze 12:35
|
![]() ![]() |
||
|
||||
9 Responses
Most mit csináljunk? Csak trójai falóból volt átlátható a boltokban. Az is akciós volt.
A pökhendi, korrupt és pitiáner korábbi városvezetést lecseréltük egy pökhendi, korrupt és pitiáner városvezetésre.
A szerencsétlen butikos szomszédasszonyom is utált minden K-betűst. Koboldot, Kálit, Krizát. Most meg Veres láttán;
„Kék a szeme, arca csupa derű. Nála szöveg hódít, a meseszerű. És a keze, ha néha a vállamra terül, a szerelem nem kerül.”
Kérem a 2 x 3 bizonyítékot
egy 2024-es pökhendi, korrupt és pitiáner városvezetés reményében
Szegény ember az, aki ígérni sem tud. Palink meg szerencsére nem szegény. Csak jellemben.
Sok filmet nézhetett, és megragadt benne a felvezető szöveg. A történet teljes egészében kitalált, és bármely hasonlóság megtörtént eseményekre csakis a véletlen műve.
Miért épülne ott bármi, azért mert ki van húzva egy szalag?
Akkor ezt kell megírni