Az Északmagyar megkérdezte Bartha Györgytől, hogy a nemrég botrányt kavart Facebook-bejegyzését miért törölte, de a szocialista képviselő, a fideszesek hasonló esetekben használt panel szövegével, „a sajtótájékoztatónak nem ez a témája” hárított. Ismeretes, hogy a helyi MSZP-s politikus azt posztolta: „Az aztékok és az inkák járvány idején feláldozták isteneiknek a vezérüket. Most nem célozgatni akarok, csak egyszerűen szép szokás volt.” Kommentben valaki megjegyezte, hogy nem korrekt Veres Pál polgármester urat így támadni, mire a képviselő ezt a választ adta: „Nem polgármester úrra gondoltam.”

3 Responses
xxxxxxxxxxxxxxxBartha
Mennyi is a havii jövedelmed Gyurika?
Kiderült, hogy nem csak szociálisan érzéketlen a Bartha ” nincsen ingyen ebéd” Gyuri, hanem még agresszív is.