Ezért népszerű Miskolcon. Az itteniek nagy része is lumpenproli, így megértik egymást. Ja és közben havi 2,4 millió forintból él ez a szegény Péter, megszakad a szívem. Érthető, hogy ebből a 2,4 millióból csak parizelre meg paprikáskrumplira futja.
„A képmutatás csúcsa – Dobrev Klára megrendülten gondol a véreskezű kommunista nagyapja áldozataira.
Dobrev Klára ma végérvényesen is elnyerte a legvastagabb arcbőrrel rendelkező politikus címét: a DK EP-képviselője a Facebookon emlékezett meg a kommunizmus áldozatairól, és azt írta, hogy minden diktatúrát, amely gyilkol, egységesen kell elutasítani és legyőzni. Dobrev a gyilkosokat elítélte a rendszerükkel együtt, csak azt felejtette el, hogy nagyapja, Apró Antal is ennek a rendszernek a kiemelkedő politikusa volt és rengeteg magyar ember vére tapad a kezéhez.”
Igaza is van, hogy paprikás krumplit eszik. Hazai nemzeti ételünk. A paprikás krumpli az örök a kiváló receptje „ízálló.” Mert igazi ízélmény enni bevált ízözön mindig amit nyújt a paprikás krumpli én is szeretem és sokan. A paprikás krumpli az mindig paprikás krumpli marad az idő az változik de a paprikás krumpli bevált receptje soha nem változik az örök. 1 től 100 éves korig szeretjük. Ki így szereti ki úgy ki kevesebb fűszerpaprikával ki többel. De mindig beválik azt nem lehet elrontani.
Eltanultad Vonától a cukiság kampányelemet? Hozzá jobban illet, mert egy kulturált gyerek volt, de neked biztosan nem fog bejönni hülyegyerek. Miskolc egyik kiemelt szégyene vagy a moslékkoalició mellett.
Dugd fel magadnak Hipokrita Péter és Hipokrita Tímea piros aranyát!
Tanulj tinó…. !
„A hipokrita (vagy hipokrata) álszentet, képmutatót jelent. Olyan személyre mondják, aki magát a valóságosnál jobbnak igyekszik bemutatni, olyan erényekről, érzésekről prédikál, amik belőle hiányoznak.
Ha például valaki arról prédikál, hogy nagyon fontos a szegények megsegítése, de ő maga közben fényűző életet él, és egyáltalán nem segít a rászorulókon, akkor az illető hipokrita.
A kifejezés a görög hüpokritész (színész), illetve hüpokriszisz (szerepjátszás) szavakból ered.”
Erről az agyatlanságról jutott eszembe most a Petikéd is:
„a Jobbik elnöke az Országgyűlés tavaszi nyitóülésén így fogalmazott a miniszterelnökhöz intézett felszólalásában: „Hát hogyha magyarán van valami kínai cucc, amivel beoltottak egymillió afrikait vagy egymillió kínait, az ön szerint jó kell, hogy legyen a magyaroknak is.”
Igyekszem, hozzáolvasni:
„Berecz az első feleségét még 1986-ban elvesztette, amikor utóbbi autóbaleset szenvedett. Könyvemben így írok erről:
„Kár lenne elhallgatni, hogy az akkoriban terjedő történet szerint Berecznét megölték. Újságíró barátom mesélte, hogy az általa hallott verzió szerint a vezető politikus Moszkvában született nejét a Blahán, az akkori Emkén ütötte el egy autó a buszmegállóban. A kocsi felhajtott a járdára, aztán tovasuhant. Így volt, vagy sem, ki tudja, de nem véletlenül hittek sokan ennek a narratívának. Berecz Annamária a megtorlás idejében, 1958-tól tolmácsként dolgozott az állambiztonságnak. Természetesen a szovjeteknek (is) besegített
Tény, hogy Berecz János jól, okosan házasodott. Berecz Annamária 1933-ban született Moszkvában, természetesen kommunista családban.
Édesapja Löwinger Andor, édesanyja Heszky Erzsébet volt, utóbbi volt az ismertebb: a Tanácsköztársaság idején a Kommunista Ifjúmunkások Magyarországi Szövetsége Győr megyei titkára volt, majd Kádárék alatt a Pénzügyminisztériumból ment nyugdíjba.
Berecz a káderlánnyal a Lenin Intézetben ismerkedett össze, oda jártak, ahogyan például Popper Péter is [lásd ezt a cikkünket]. Az ellenforradalmár Popperrel együtt Berecz is megkapta a nevelést, még 1986-ban (amikor a többség már kapcsolt) is felvállalt egy hírhedt ötvenhat-ellenes művet.
A HÁROMNEVŰ SZT-TISZT FELESÉG
Nejének, Berecz Annamáriának ha harminchárom neve nem is volt, három azért akadt (K-753, K-12, E-18). Számtalan helyen és fedőállásban megfordult, a média területére akkor helyezték, amikor az Magyar Televízió nemzetközi osztályát vezette.
Most térjünk át Berecz János testvérére, Berecz Károlyra, aki a III/III. fontos embere volt.
Berecz Károly nevére akkor bukkantam rá, amikor az ismert tévés, Regős Sándor kutatódossziéjáról írtam a könyvben. A Vitray Tamással együtt az Idegen Nyelvek Főiskoláján képzett Regőst 1975-ben akarta beszervezni a BM állambiztonsága. De ez nem sikerült, már csak azért sem, mert inkább az MNVK-2.-höz lehetett sorolni. Többször részt vett tartalékos tiszti képzéseken és az is rendszerszerű, hogy a felesége is külkereskedő volt. …”
Én tőzsgyökeres miskolciként biztos nem vagyok proli, nem minha ez szégyen lenne.
Bizony ezek a lenézett prolik izzadságos munkájából urizálnak az elvtársak, amit erőszakkal vesznek el a demokráciára hivatkozva!
Ezzel szemben a legtöbb hozzá szóló igazi proli szerintem, a legrosszabb fajtából, mást sem tudnak, mint az illetékes hatalom hátsójához simulni!
„Fekete-Győr András bejelentésére reagált Hont András Facebook-oldalán. A Momentum elnökének fényképéhez azt írta: „Én mindent értek, meg fő az önbizalom, de legalább egy közértvezetői tapasztalat vagy évek munkája állami döntéshozó testületekben vagy valami.”
Ehhez a poszthoz szólt hozzá Varga-Damm Andrea is. „Semmi műveltség, semmi tapasztalat, sem bármifajta vezetői pozíció valahol, semmi stílus, semmi elegancia. Egy katasztrófa az eddig hallottak listája” – írja, utalva ezzel arra is, hogy ezen a bizonyos listán Jakab Péter is szerepel.”
„Szép kis szerenád lesz az, amit a moslékkoalíció malacbandája prezentálni készül a járvány idején.
… a krumplis kakadu húzza-löki a köcsögdudát, Szabó Timike a selyempapírt zizegteti a majd fésűjén, FeGyőr a nyenyerét (tekerőlantot) tekeri, mint Singer a varrógépet, Pali majd gentlemanhez illően csákányon (sétapálca-furulyán) brillíroz, Márki-Agy az üvegharmonikához áll oda vizes kézzel, Gyurcsányné basszustubán nyomatja majd a basszusfutamokat, Dodó bá’, az új Árpi bácsi a nyakba akasztható vándorzenész-kiscimbalmán virtuózkodik, miközben a Libás aláfestésül gágog, a böszme meg karmesterként vezényli az egész bukott zenekarát.”
„Fekete-Győr András bejelentésére reagált Hont András Facebook-oldalán. A Momentum elnökének fényképéhez azt írta: „Én mindent értek, meg fő az önbizalom, de legalább egy közértvezetői tapasztalat vagy évek munkája állami döntéshozó testületekben vagy valami.”
Ehhez a poszthoz szólt hozzá Varga-Damm Andrea is. „Semmi műveltség, semmi tapasztalat, sem bármifajta vezetői pozíció valahol, semmi stílus, semmi elegancia. Egy katasztrófa az eddig hallottak listája” – írja, utalva ezzel arra is, hogy ezen a bizonyos listán Jakab Péter is szerepel.”
31 Responses
Annyira alja ez a pali,mint akiknek bejön a stílusa!
Olyan igazi lumpen!
Ezért népszerű Miskolcon. Az itteniek nagy része is lumpenproli, így megértik egymást. Ja és közben havi 2,4 millió forintból él ez a szegény Péter, megszakad a szívem. Érthető, hogy ebből a 2,4 millióból csak parizelre meg paprikáskrumplira futja.
Mondjad, bajnok. Tudjuk te meg a szorgalmas parkettázásból élsz.
Teljesen pontos a kommented, csak elfelejtetted odaírni, hogy hubayról szól. De nem baj, enélkül is tudjuk.
A február 22-én okozott közlekedési baleset fotóit miért nem reklámozod Jakab?
Például mert nem ő okozta. Nem ő vezetett. Ő nem tarlós pityike.
Ülj le Peti, egyes.
és erről a balesetről az északhírnök „legendás szimata” miért nem szimatol?
Hajrá Peti ! Mindent bele ! 2022 -ben ITT AZ IDŐ ! Veled vagyunk !
Kampányfogás. Ribizlit lecserélte két srácra. Más?
Akkor őket is visszaadja a bábának a választási bukta után?
Nem a bábának, hanem novák katalinnak, hogy mindannyiunk anyja, igaza árjamagyar fideszszavazóknak adhassa örökbe..:):):):):) A gyerek az új krumpli.
Hát azért Petinek még igyekezni kell
„A képmutatás csúcsa – Dobrev Klára megrendülten gondol a véreskezű kommunista nagyapja áldozataira.
Dobrev Klára ma végérvényesen is elnyerte a legvastagabb arcbőrrel rendelkező politikus címét: a DK EP-képviselője a Facebookon emlékezett meg a kommunizmus áldozatairól, és azt írta, hogy minden diktatúrát, amely gyilkol, egységesen kell elutasítani és legyőzni. Dobrev a gyilkosokat elítélte a rendszerükkel együtt, csak azt felejtette el, hogy nagyapja, Apró Antal is ennek a rendszernek a kiemelkedő politikusa volt és rengeteg magyar ember vére tapad a kezéhez.”
Igaza is van, hogy paprikás krumplit eszik. Hazai nemzeti ételünk. A paprikás krumpli az örök a kiváló receptje „ízálló.” Mert igazi ízélmény enni bevált ízözön mindig amit nyújt a paprikás krumpli én is szeretem és sokan. A paprikás krumpli az mindig paprikás krumpli marad az idő az változik de a paprikás krumpli bevált receptje soha nem változik az örök. 1 től 100 éves korig szeretjük. Ki így szereti ki úgy ki kevesebb fűszerpaprikával ki többel. De mindig beválik azt nem lehet elrontani.
” A paprikás krumpli az legyen paprikás krumpli „. 🙂
„Búg a Jakab”
Eltanultad Vonától a cukiság kampányelemet? Hozzá jobban illet, mert egy kulturált gyerek volt, de neked biztosan nem fog bejönni hülyegyerek. Miskolc egyik kiemelt szégyene vagy a moslékkoalició mellett.
A kiemelt szégyen te vagy, meg a hozzád hasonló agyatlan krumplikurvák.
Dugd fel magadnak Hipokrita Péter és Hipokrita Tímea piros aranyát!
Tanulj tinó…. !
„A hipokrita (vagy hipokrata) álszentet, képmutatót jelent. Olyan személyre mondják, aki magát a valóságosnál jobbnak igyekszik bemutatni, olyan erényekről, érzésekről prédikál, amik belőle hiányoznak.
Ha például valaki arról prédikál, hogy nagyon fontos a szegények megsegítése, de ő maga közben fényűző életet él, és egyáltalán nem segít a rászorulókon, akkor az illető hipokrita.
A kifejezés a görög hüpokritész (színész), illetve hüpokriszisz (szerepjátszás) szavakból ered.”
Akkor azért tettetek a zsákokra „Koncz Zsófia” feliratot? Tetszett a judapestező
jelöltetek Karácsony Gergely elvtárséknak?
Nem hiszem, mert én nem bohóckodok kétmillióval a zsebemben, meg nem fekszem egy ágyba az alkoholista kígyóval.
Erről az agyatlanságról jutott eszembe most a Petikéd is:
„a Jobbik elnöke az Országgyűlés tavaszi nyitóülésén így fogalmazott a miniszterelnökhöz intézett felszólalásában: „Hát hogyha magyarán van valami kínai cucc, amivel beoltottak egymillió afrikait vagy egymillió kínait, az ön szerint jó kell, hogy legyen a magyaroknak is.”
Te meg egy f@sszopó buzi fideszseggnyaló vagy.
Rothad a narancs…megeheted
Igyekszem, hozzáolvasni:
„Berecz az első feleségét még 1986-ban elvesztette, amikor utóbbi autóbaleset szenvedett. Könyvemben így írok erről:
„Kár lenne elhallgatni, hogy az akkoriban terjedő történet szerint Berecznét megölték. Újságíró barátom mesélte, hogy az általa hallott verzió szerint a vezető politikus Moszkvában született nejét a Blahán, az akkori Emkén ütötte el egy autó a buszmegállóban. A kocsi felhajtott a járdára, aztán tovasuhant. Így volt, vagy sem, ki tudja, de nem véletlenül hittek sokan ennek a narratívának. Berecz Annamária a megtorlás idejében, 1958-tól tolmácsként dolgozott az állambiztonságnak. Természetesen a szovjeteknek (is) besegített
Tény, hogy Berecz János jól, okosan házasodott. Berecz Annamária 1933-ban született Moszkvában, természetesen kommunista családban.
Édesapja Löwinger Andor, édesanyja Heszky Erzsébet volt, utóbbi volt az ismertebb: a Tanácsköztársaság idején a Kommunista Ifjúmunkások Magyarországi Szövetsége Győr megyei titkára volt, majd Kádárék alatt a Pénzügyminisztériumból ment nyugdíjba.
Berecz a káderlánnyal a Lenin Intézetben ismerkedett össze, oda jártak, ahogyan például Popper Péter is [lásd ezt a cikkünket]. Az ellenforradalmár Popperrel együtt Berecz is megkapta a nevelést, még 1986-ban (amikor a többség már kapcsolt) is felvállalt egy hírhedt ötvenhat-ellenes művet.
A HÁROMNEVŰ SZT-TISZT FELESÉG
Nejének, Berecz Annamáriának ha harminchárom neve nem is volt, három azért akadt (K-753, K-12, E-18). Számtalan helyen és fedőállásban megfordult, a média területére akkor helyezték, amikor az Magyar Televízió nemzetközi osztályát vezette.
Most térjünk át Berecz János testvérére, Berecz Károlyra, aki a III/III. fontos embere volt.
Berecz Károly nevére akkor bukkantam rá, amikor az ismert tévés, Regős Sándor kutatódossziéjáról írtam a könyvben. A Vitray Tamással együtt az Idegen Nyelvek Főiskoláján képzett Regőst 1975-ben akarta beszervezni a BM állambiztonsága. De ez nem sikerült, már csak azért sem, mert inkább az MNVK-2.-höz lehetett sorolni. Többször részt vett tartalékos tiszti képzéseken és az is rendszerszerű, hogy a felesége is külkereskedő volt. …”
Krumplis Peti megeszi a prezentációs eszközt. Inkább pocsékba, mint kárba…
Én tőzsgyökeres miskolciként biztos nem vagyok proli, nem minha ez szégyen lenne.
Bizony ezek a lenézett prolik izzadságos munkájából urizálnak az elvtársak, amit erőszakkal vesznek el a demokráciára hivatkozva!
Ezzel szemben a legtöbb hozzá szóló igazi proli szerintem, a legrosszabb fajtából, mást sem tudnak, mint az illetékes hatalom hátsójához simulni!
A tősgyökeres miskolciak, azok nem valami fotelnindzsa harcosok, akik a cuculizmusban és a kapitalizmusban is csak hőbörögtek, egyenlősdit követelve?
Rájuk gondolsz?
„Fekete-Győr András bejelentésére reagált Hont András Facebook-oldalán. A Momentum elnökének fényképéhez azt írta: „Én mindent értek, meg fő az önbizalom, de legalább egy közértvezetői tapasztalat vagy évek munkája állami döntéshozó testületekben vagy valami.”
Ehhez a poszthoz szólt hozzá Varga-Damm Andrea is. „Semmi műveltség, semmi tapasztalat, sem bármifajta vezetői pozíció valahol, semmi stílus, semmi elegancia. Egy katasztrófa az eddig hallottak listája” – írja, utalva ezzel arra is, hogy ezen a bizonyos listán Jakab Péter is szerepel.”
Kénytelen volt, mert a fradisál meg a krumpli már elfogyott, vajon miért?
„Szép kis szerenád lesz az, amit a moslékkoalíció malacbandája prezentálni készül a járvány idején.
… a krumplis kakadu húzza-löki a köcsögdudát, Szabó Timike a selyempapírt zizegteti a majd fésűjén, FeGyőr a nyenyerét (tekerőlantot) tekeri, mint Singer a varrógépet, Pali majd gentlemanhez illően csákányon (sétapálca-furulyán) brillíroz, Márki-Agy az üvegharmonikához áll oda vizes kézzel, Gyurcsányné basszustubán nyomatja majd a basszusfutamokat, Dodó bá’, az új Árpi bácsi a nyakba akasztható vándorzenész-kiscimbalmán virtuózkodik, miközben a Libás aláfestésül gágog, a böszme meg karmesterként vezényli az egész bukott zenekarát.”
Rájuk gondolsz?
„Fekete-Győr András bejelentésére reagált Hont András Facebook-oldalán. A Momentum elnökének fényképéhez azt írta: „Én mindent értek, meg fő az önbizalom, de legalább egy közértvezetői tapasztalat vagy évek munkája állami döntéshozó testületekben vagy valami.”
Ehhez a poszthoz szólt hozzá Varga-Damm Andrea is. „Semmi műveltség, semmi tapasztalat, sem bármifajta vezetői pozíció valahol, semmi stílus, semmi elegancia. Egy katasztrófa az eddig hallottak listája” – írja, utalva ezzel arra is, hogy ezen a bizonyos listán Jakab Péter is szerepel.”