| a qrva életbe! Mikor hozzátok már el a PRIDE-ot Miskolc-Tapolcára?
„Bejelentette Radnai Márk, a TISZA Párt alelnöke, hogy újra lesz Budapesten megrendezve a Budapest Pride 2026 nyarától, a budapesti Pride egész nyáron át fog tartani, innentől ebben az országban szabadon szerethet mindenki, akit akar, mert ez egy demokratikus ország innentől a Fidesz bukása után. Ősszel pedig vidéken is lesz Pride. Az LMBTQ közösség zászlaját beveszik a TISZA Szigetekben és a Budapest városházára is. |

4 Responses
vas-oxid
Beteg állat.Gyertek Lyukóba,kaptok a lyukatokba.De nem azt,amit Radnai a Poloskától.
Oda csak te jársz 12 éves cigány kurvákat lékelni.
Terhes lett már tőled valamelyik?
Csigavér. Czipa kilobbizza, hogy Pest helyett Miskolcra jöjjön a CEU kampusz.
„Klubrádió: Kétkampuszos egyetemmé válhat a CEU, Bécs mellett Budapesten is lehet majd diplomát szerezni”