| a qrva életbe! Mikor hozzátok már el a PRIDE-ot Miskolc-Tapolcára?
„Bejelentette Radnai Márk, a TISZA Párt alelnöke, hogy újra lesz Budapesten megrendezve a Budapest Pride 2026 nyarától, a budapesti Pride egész nyáron át fog tartani, innentől ebben az országban szabadon szerethet mindenki, akit akar, mert ez egy demokratikus ország innentől a Fidesz bukása után. Ősszel pedig vidéken is lesz Pride. Az LMBTQ közösség zászlaját beveszik a TISZA Szigetekben és a Budapest városházára is. |

2 Responses
vas-oxid
Beteg állat.Gyertek Lyukóba,kaptok a lyukatokba.De nem azt,amit Radnai a Poloskától.