A Rácz György utca 40 m hosszúságú forgalomcsillapítása megér 2 milliárd forintot ? A hónap kommentje

A Rácz György utca 40 m hosszúságú
forgalomcsillapítása megér 2 milliárd
forintot ?
Ezt nagyon -nagyon sokallom.
(plusz a korábbi kisajítási költségek!)
Igaz hogy így könnyebben lehet be és kihajtani
a Holding parkolójába.
Szerintem irreális.

6 Responses

  1. Akik kapják, még kevésnek is találják. Ez aprópénz egy autópálya építés túlárazásához képest.

    1. Apró, apró, de ebből lesz sok. 2 milliárd ebből, 4 abból Miskolc meg szív a hülyeség miatt, 90 fokos forduló, meg szembe a forgalommal?!

  2. De miért kell a jelenlegi vezetésnek a Fidesz baromságait megvalósítania? Saját ötlet nincs?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű