| A Rácz György utca 40 m hosszúságú forgalomcsillapítása megér 2 milliárd forintot ? Ezt nagyon -nagyon sokallom. (plusz a korábbi kisajítási költségek!) Igaz hogy így könnyebben lehet be és kihajtani a Holding parkolójába. Szerintem irreális. |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| A Rácz György utca 40 m hosszúságú forgalomcsillapítása megér 2 milliárd forintot ? Ezt nagyon -nagyon sokallom. (plusz a korábbi kisajítási költségek!) Igaz hogy így könnyebben lehet be és kihajtani a Holding parkolójába. Szerintem irreális. |
6 Responses
Plusz semmi szükség nincs rá.
Sámán agymenés.
Akik kapják, még kevésnek is találják. Ez aprópénz egy autópálya építés túlárazásához képest.
Apró, apró, de ebből lesz sok. 2 milliárd ebből, 4 abból Miskolc meg szív a hülyeség miatt, 90 fokos forduló, meg szembe a forgalommal?!
Értelmetlen baromság.
De miért kell a jelenlegi vezetésnek a Fidesz baromságait megvalósítania? Saját ötlet nincs?