Ha ma délután megint kikap a Felcsút a Honvédtól, akkor aratásig kuksolhatunk otthon, mert a főni ideges lesz 4 2 Válasz
Van ahol oltanak Miskolcon, van ahol nem! Mondjuk Görömbölyön nem igazán! Várjuk a telefont, ami csak nem szólal meg, pedig a kínai oltóanyagot is elfogadnánk! 4 Válasz
A megyeiben Pfizerrel oltanak, Hubi kínait kapott, Veres meg angolt. Akkor miért is a szputnyikot emeli ki xxxxxxxxxxxx 1 1 Válasz
4 Responses
zajlik az orosz és kinai vakcina III. fázisos tesztelése
Ha ma délután megint kikap a Felcsút a Honvédtól, akkor aratásig kuksolhatunk otthon, mert a főni ideges lesz
Van ahol oltanak Miskolcon, van ahol nem!
Mondjuk Görömbölyön nem igazán!
Várjuk a telefont, ami csak nem szólal meg, pedig a kínai oltóanyagot is elfogadnánk!
A megyeiben Pfizerrel oltanak, Hubi kínait kapott, Veres meg angolt. Akkor miért is a szputnyikot emeli ki xxxxxxxxxxxx