Szputnyik V vakcinával oltják az embereket Miskolcon Fotók: Vajda János

Fotó: Vajda János. boon.hu

4 Responses

  1. Ha ma délután megint kikap a Felcsút a Honvédtól, akkor aratásig kuksolhatunk otthon, mert a főni ideges lesz

    4
    2
  2. Van ahol oltanak Miskolcon, van ahol nem!
    Mondjuk Görömbölyön nem igazán!
    Várjuk a telefont, ami csak nem szólal meg, pedig a kínai oltóanyagot is elfogadnánk!

  3. A megyeiben Pfizerrel oltanak, Hubi kínait kapott, Veres meg angolt. Akkor miért is a szputnyikot emeli ki xxxxxxxxxxxx

    1
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű