Telt ház és parázs hangulat a tegnapi lakossági fórumon! 
Tegnap este megtartottuk a Barlangfürdő és a hozzá kapcsolódó gyógyászati részleg megmentése okán szervezett lakossági fórumunkat. Sokan eljöttetek, abszolút telt ház volt az Aurora Hotelben! Végre sikerült elérnünk, hogy minden érintett döntéshozó egy asztalhoz üljön a lakossággal közösen. 

A hangulat – finoman szólva sem volt feszültségmentes, de egy ilyen súlyú ügyben ez érthető is. Mi nem hátráltunk meg, és két határozott kérést fogalmaztunk meg a miskolciak nevében:
Köszönjük mindenkinek, aki eljött és jelenlétével megmutatta: a Barlangfürdő sorsa nem politikai játék, hanem Miskolc jövője! Nem állunk meg, megyünk tovább! 




