Csiszár Jenő és Orbán Viktor unokatestvére is a visszahívott külképviseleti vezetők között
Orbán Anita külügyminiszter pénteken jelentette be a Facebook-oldalán, hogy 37 misszióvezetőt rendel haza. A Telex információi szerint a visszahívott külképviseleti vezetők között szerepel:
- Csiszár Jenő (Olaszország, Milánó)
- Vitézy Anna Zsófia (Kolumbia, Bogota)
- Szarka Gábor Levente (Algéria, Algír)
- Oszama Ibrahim Naffa (Irak, Bagdad)
- Takács Szabolcs Ferenc (Washington, USA)
- Kumin Ferenc (Egyesült Királyság, London)
- Nagy Gábor Tamás (Új-Zéland, Wellington)
- Fülöp Viktor Géza (Dél-Afrikai Köztársaság, Pretoria)
