VAN MÁR FELJELENTÉS IS.
Tóth-Szántai József közösségi oldalán bejelentette, hogy a DAM területének megvásárlását megalapozó szakmai tanulmányt – amelynek titkosságát az illetékes minisztérium mindeddig fenntartotta – a városvezető egyoldalúan nyilvánosságra hozza.
A dokumentum a vasgyarikor.hu/dam-tanulmany oldalon vált elérhetővé, mellé a városvezetés egy rövidebb, közérthető összefoglalót is készített azoknak, akik nem kívánnak több tucatnyi oldalnyi szakanyagba mélyedni.
A nyilvánosság részéről egyre hangosabb kérdések fogalmazódtak meg a tranzakciók áraival és körülményeivel kapcsolatban. SŐT, VAN MÁR FELJELENTÉS IS.-

3 Responses
Ez az izé majdnem 500 millió forintba került. Az oldalanként 1 milló, bármilyen konkrétum nélkül. Legközelebb tessék előre szólni én a tizedéért megcsinálom. Igaz, hogy nem lesz ilyen színes, de ugyanúgy semmire sem lesz jó mint ez. További 10 millióért televerem at a facebookot mindenféle megvalósíthatatlan elképzeléssel. Bónuszként elhitetem mindenkivel, hogy ha ez nem jön össze arról csakis …………….. (ide bárki vagy bármi beírható) tehet. Név és cím a szerkesztőségben.
Nem látom az értékbecslést Toca…Az hova lett?
Ezt, ennyiért????? A teljes bullshit a nagyja, víziók, ötletelés, kis történelemlecke. Az is aki erre leszerződött, ennyiért és leteljesítésigazolta. Na ez is megérne egy nyomozást! Amire még kiváncsiak a városlakók: A Barlangfüdő tervei, hogy mi lesz az Aquaterápiával, a Barlangfürdő esetében miért kellett visszavonni egy közbeszerzési eljárást a kivitelezésre, hogy utána „véletlenül” az nyerjen, akitől a DAM legnagyobb, legdrágább területrészét vették? Arra is kíváncsiak lennénk, hogy mit tartalmaz a titkos városi útfelújítási felmérés? Az is érdekelne minket, hogy a DAM-biztos Rak@czki Zoltán milyen jogviszonyban van, mi a javadalmazása és mennyit dolgozik és mit? Lévén, jelenleg semmi nem történik az ügyben, és a fiatalember eközben két sportklubnak is a vezetője. Arra is kíváncsiak lennénk, hogy nulla ilyen irányú referenciával hogyan történt a kiválasztása? Miért nem az új városfejlesztési kft foglalkozik ezzel a jelenlegi büdzséjéből, minek kellett ezért egy sportszakembert (?) erre a feladatra „felvenni”? Az is érdekelne minket, hogy a Science ügyben elhíresült Sző@e Tibor milyen formán van ebben a DAM történetben? Mit csinál amúgy a munkacsoport??? Alakszai annyiszor posztolta, hogy itt feladatok, felelősök, határidők vannak és munka! Mi??? Ez a tanulmán egy semmi, a területet megvették! A kormányváltás megtörtént, egy helyben áll a sztori! Mi a jóistent csinálnak ebben emberek jó pénzért???