Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Még a Kossuth testét felzabáló kukacok is hánynak.
A nap
NO,ÉS MELYIK AZ A KÚT, AHOL MÁR CSAK 30 LITERT ADNAK AUTÓNKÉNT SZERKASTŐ ÚR ?
kannásborkút
😀
újabb névváltoztatási kérelem?
Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük
Hozzászólás *
Név
E-mail cím
Északhírnök
4 Responses
NO,ÉS MELYIK AZ A KÚT, AHOL MÁR CSAK 30 LITERT ADNAK AUTÓNKÉNT SZERKASTŐ ÚR ?
kannásborkút
😀
újabb névváltoztatási kérelem?