Káli idejében a pitiáner háttéremberek garázdálkodtak a városban. Kobold idejében a semmittevés, Kriza idejében meg a pártközpont utasításai voltak a meghatározók

képernyőkép 2026 03 08 070417

Káli idejében a pitiáner háttéremberek garázdálkodtak a városban. Kobold idejében a semmittevés, Kriza idejében meg a pártközpont utasításai voltak a meghatározók, egy jó adag „csak az erdélyi emberek a megbízhatóak” sziruppal leöntve. Veresnek az elején még voltak normális gondolatai a városról, de sem emberei, sem kitartása nem volt végrehajtani azokat, mert mint kiderült, politikusnak alkalmatlan.
Most meg eddig, egy Kriza-Veres kevert korszak van!
Talán egyszer………..

A nap

8 Responses

  1. Nem kell túlzásokba esni, Veresnek csak egy gondolata volt. A pénz. Na nem a városé, hanem aami a zsebébe vándorolt. Teljesítmény nélkül.

    6
    1
      1. Te ilyen hülye vqagy, vafy csupán tudatlan?
        Pl. az egyetemi kuratóriumba berakták, pedig max. portásnak lett volna alkalmas. Talán még annak sem.

        1. Akkor azért volt óraadó az egyetemen? Nem kell ezt ragozni! Elirigyeltétek a fizetését. Egy bolsi mindig sokalja a másikét.

          a „fideszbarát” 168 óra:
          „Veres Pál polgármester frakciója azzal vesztette el a rendeletalkotáshoz szükséges többséget, hogy Mokrai Mihály és két DK-s képviselő, Borkuti László, valamint Hegedűs Andrea bejelentette, saját frakciót alapítanak. A korábban a párt megyei elnökségéért is indult Mokrait emiatt ki is zárta az MSZP. Ez még nem jelentette volna automatikusan az összefogás szétesését, hiszen a Jobbiknak is létezik frakciócsoportja a közgyűlésben, az viszont már egyértelműbb jel, hogy ez a három képviselő inkább rendeletképtelen helyzetbe sodorta a frakcióját. A frakció egyelőre nem akar nyílt háborút a javaslatokat megpuccsoló DK-sokkal, ezért a Fidesz–KDNP képviselőire akarják ráverni a dolgot: Simon Gábor, a Velünk a Város frakcióvezetője a közgyűlés másnapján arra kérte a kormánypárti képviselőket, vegyék fel a konstruktív ellenzéki szerepet. Ők azonban nem mentek bele ebbe a játékba, Szopkó Tibor alpolgármester úgy kommentálta az ügyet, hogy a Fidesz nemet mondott a miskolci fiatalok lakáshoz jutásához. „

          1
          1
  2. A világ két legerősebb hadserege ellenőrzi a világ legnagyobb terrorista államának légterét.”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű