Miskolc. Bejött neki a 18 év alatti kurva, a bíróság meg elnéző volt

Az autójából szólította le a lányt. A miskolci férfi másnap is visszament, annak ellenére, hogy tudta, milyen fiatal a lány.

A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen gyermekprostitúció kihasználásának bűntette miatt, aki gyermekprostituálttal készpénz ellenében szexuális cselekményeket végzett.

miskolc, prostituált, kiskorú
A kiskorú prostitúció nagy probléma Miskolcon is
Forrás: Tények

Egy miskolci iparterületen szólította le a lányt

A férfi 2025. január elején a délelőtti órákban személygépkocsival közlekedett Miskolc iparterületén lévő utcában, megállt az út melletti járdán sétáló kiskorú előtt és megkérdezte, hogy elmenne-e üzletbe. A lány igennel felelt és beült az autóba, útközben a vádlott megkérdezte tőle hány éves, a sértett azt válaszolta, hogy 14, mikor a vádlott visszakérdezett annyit felelt, hogy biztos, hogy elmúlt 14 éves.

Másnap is visszatért

A gépjárművel egy parkolóban álltak meg, ahol a lány 5.000 forintot kapott a szexért cserébe. Másnap kora délután a férfi ugyanebben az utcában ismét megjelent autóval, a lányt kereste, most is megkérdezte tőle, hogy van-e kedve vele menni. A lány beült az autóba, egy bokros területhez mentek, itt a férfi levette a lány alsóruházatát és 7.000 forintért a beleegyezésével szexuális cselekményt végzett.

A férfi tudta, hogy fiatalkorúval szexel

A férfi tudatában volt annak, hogy a kiskorú prostituált nem töltötte be a 18. életévét, ennek ellenére létesített vele szexuális kapcsolatot, ellenszolgáltatásért.

Az ügyészség a büntetlen előéletű vádlottal szemben felfüggesztett börtönbüntetést indítványozott, pártfogó felügyelet elrendelésével, egyidejűleg indítványozta végleges hatályú eltiltását bármely olyan foglalkozás gyakorlásától, amellyel összefüggésben tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel kerülne kapcsolatba. A lányról nincs hír.

7 Responses

        1. Azt inkább a harmadikon kell pedozozó…DÉká ügyben továbbra is családon beélül sepregess öcskös…

    1. Egy ember elmegy a bölcs rabbihoz, hogy megtudja tőle a hosszú élet titkát.
      – Bölcs rabbi, mondja már meg nekem, hogy mi a hosszú élet titka.
      – Fiam, azt javaslom neked, hogy ne cigizz, ne piálj és ne nőzz.
      – Akkor hosszú életem lesz?
      – Azt nem tudom, de kurva hosszúnak fog tűnni.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű