Sulyok Tamásnak az a gondolata támadt, hogy a Sándor-palota faláról nagyon hiányzik egy Rippl-Rónai festmény.
Magyar abszurd: ezért a szatyor szellentés leküldte a feleségét Kaposvárra, Szita polgármester meg adott neki egyet a múzeumtól.
Magyar tragédia: egy nyilas unokája kér kölcsön egy Rippl-Rónait a kommunista beXtól. Az ad neki és egy propaganda videóban még dicsekszik is vele.
Amúgy a First Lady azt mondja, 3.5 évig náluk lesz a kép, addig tart az elnökség. Hát, én nem lennék ebben annyira biztos…
Ha nem hiszi, itt a videó:

Egy válasz
Nincs cím!