Állítólag. 70 illetve 90 ezer forintos bruttó béremelést kapnak a Miskolci Egyetem dolgozói

Állítólag. 70 illetve 90 ezer forintos bruttó béremelést kapnak a Miskolci Egyetem dolgozói. A ( fűtők is)

A magasabb összeget a fiatalabb oktatók kapják, akik már tényleg nagyon le voltak maradva.

7 Responses

  1. A szomorú helyzet az, hogy az értelmesek elmennek az iparba, a selejtje meg ott marad az egyetemen.
    Ezek a képességeikhez mérten még vastagon túl is vannak fizetve.

    1. Egy „kissé” túlzónak érzem ezt a megállapítást. Írom ezt úgy, hogy én elmentem az iparba.

  2. Milyen 70 ezer forint? Kérdezte Vörös Pál, a bankszámlakivonatát nézegetve…

    6
    3
      1. Abban igazad lehet, hogy Pali nem dolgozik, csak a markát tartja. Igaz, neki már az is megterhelő.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű