Kiszáradt, balesetveszélyes fenyők a belvárosban. Ki a faXX érdekel? Küldjél

13 Responses

  1. Ez nem gond, ezek már a 10001., 10002., 10003. fák, ugye Vörös Pali, hogy a bőr nem sül le a képedről?

    3
    3
      1. Igazad van, semmi. Öt éve úgy viselkedik, mint akinek semmi köze ahhoz, ami Miskolcon történik. ..

        2
        1
        1. azért az már komoly paranoia hogy 3 kiszáradt fenyőről is ez jut valakinek az eszébe

          1
          1
          1. van itt egy vén pedofil, volt munkásőr, szerelmes lett a dagadt c. öregemberbe, és most itt éli ki minden bánatát.

            1
            1
  2. mvm-hez tartozó terület, de fröcsögjön csak nyugodtan akinek ez van kiadva…

    5
    2
  3. Nem lehet, hogy az Újgyőri főtéri moslékoskondér meg a villanyrendőrhöz tervezett rendőrfasz után a kiszáradt fa lenne a Pató Művek újabb városfejlesztési innovációja? Locsolásmentes fa. Kicsit kopasz, kicsit száraz, de legalább a mosléké.

    2
    2
  4. Azok a fák az MVM területén vannak, mi köz ahhoz Veres Pálnak!
    A saját fáidat is közpénzből vágatnád?

    4
    2
    1. Működő városokban az önkormányzatok törődnek azzal, hogy mi történik a város közigazgatási területén évő fákkal. Magántulajdonos is sok mindenre kötelezhető, ha v gazdája a városnak. A vörösmaffia nem jó gazda.

      2
      4
  5. egyértelmű fotó manipuláció, nyilvánvaló uszítás, nem is így néznek ki most!
    Petőfi is megmondta már hogy ne bízz az internetben!

    1
    1
  6. hádde oan szegíny az mvm, nicsen is őneki erre pézze, ami meg van azatat a keveset ugye átutajja a gecinek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű