Tócccántai aki Csömörrel jár vénekhez panelházakba beszélgetni. A nap

Tócccántai aki Csömörrel jár vénekhez panelházakba beszélgetni.
Hát ez aztán gyönyörű lesz megint.
Visszatolva narancsba az acélváros.

Kiégett trotty.

13 Responses

  1. Előre egyeztetett helyszínen, előre megbeszélt emberekkel, pár kép a facebookra, és mehetünk is tovább.
    Abszolút hiteles. A miskolciak totális hülyének nézése.

    19
    1
  2. Tecciktudni, ha magára szavazok bemondik a rádióba hogy Aranykával vót a legjobb kefélni hátulrú?

  3. Aztán miért nem a mesterséges intelligenciát küldi maga helyett agitálni? 🙂

  4. Tóth-Szántai József ( családapa, cégvezető, menedzser, újságíró, rádiós műsorvezető, miskolci lokálpatrióta, a Pont Mi Lokálpatrióták Egyesületének polgármesterjelöltje ) hirdetése szerint:

    ” Az Ön elégedettsége fontos!
    Miskolcnak kormány lobbira van szüksége.
    Debrecenben elégedettek az emberek a
    fejlődéssel ”
    1.Ezek szerint a jóember kormánypárti . . .
    2. Nem tűnt fel neki az a hatalmas elégedetlenség, ami Debrecenben az akku-gyártás körül folyik . . .
    Ilyen ember kell, aki nem észleli az ordító problémákat sem ? ? ?

      1. „Vasile, a román hegyi paraszt holtrészegen hazatántorog a
        kocsmából. Bemegy a fiához és megkérdi :
        – Mircea fiam, mondd csak, hányadik osztályban is vagy te ?
        – Hát nem tudod, apu ? Harmadikban!
        – Hát akkor tudsz diktálásra írni?
        – Há’ persze, hogy tudok!
        – Na akkor szedj csak elő egy új füzetet és írd belé:
        „Erdély a miénk!”

        A gyerek előszed egy füzetet, beleírja, amit apja diktál.
        – Leírtad?
        – Le!
        – Akkor írd le még egyszer: „Erdély a miénk!”
        Leírja a gyerek még egyszer.
        – Kész vagy ? Akkor írd le még egyszer !
        És így tovább, amíg a füzet tele van azzal, hogy

        Látja a paraszt, hogy megtelt a füzet, elégedetten visszatántorog a kocsmába.
        A fiú pedig sírva felhívja anyukát a tanácsnál.
        – Anyu, anyu, ilyen részegen aput még sohase láttam !
        – Bántott, édes fiacskám ?
        – Nem bántott !
        – Rendőrök hozták haza ?
        – Nem, egyedül jött !
        – Mi van vele? Összeesett, kómában van?
        – Nem, anyu, sokkal rosszabb!
        -Mi van vele?
        – Azt képzeli, hogy ő magyar!”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű