A DVTK – FTC mérkőzés végeredménye: 0-2.
—-
93. perc: Vége a mérkőzésnek, az FTC jutott a négy közé a Magyar Kupában.
—-
92. perc: Abu Fani lőtt a bal alsó sarok mellé.
—-
90. perc: Három perc hosszabbítás következik.
—-
90. perc: Ben Romdhane helyett Tóth A. a páyán.
—-
88. perc: Ramírez lőtt a kapu fölé, szabadrúgásból.
—-
85. perc: Szatmári lövését fogta Varga Á.
—-
84. perc: Marquinhos kapott sárgát.
—-
83. perc: Az FTC-nél Cissé helyett Makreckis folytatja, a DVTK-nál Acolatse helyett Kampetsis.
—-
78. perc: Pernambuco beadása után Gera fejelt, a kapus pedig lehúzta a labdát.
—-
74. perc: Pernambuco passza után Szabó L. lőtt a jobb kapufa mellé.
—-
73. perc: Maiga lövését védte a diósgyőri kapus.
—-
72. perc: Marquinhos elől mentett becsúszva Gera.
—-
71. perc: Gera beadását Szabó L. fejelte a bal kapufa mellé. Ez volt az első igazán nagy helyzete a DVTK-nak.
—-
70. perc: Cserék mindenütt, az FTC-nél Zachariassen helyett Marquinhos, Kodro helyett Varga B., Sevikyan helyett Traoré állt be, a DVTK-nál Stephen helyett Bokros, Pozeg Vancas helyett Pernambuco folytatja.
—-
69. perc: Abu Fani lövése szállt a kapu fölé.
—-
65. perc: Gera kapott sárga lapos figyelmeztetést.
—-
64. perc: Kettős hazai csere, Jurek helyett Szabó L., Vallejo helyett Klimovich állt be.
—-
63. perc: Zachariassen lövését védte a hazai kapus.
—-
62. perc: A hivatalos nézőszám is megvan, ami 11 114 fő.
—-
59. perc: Ben Romdhane szabadrúgása vágódott le a sorfalról.
—-
53. perc: Acolatse kaput eltaláló lövését védte Varga Á.
—-
51. perc: Abu Fani lőtt a kapu fölé.
—-
46. perc: Abu Fani balról érkező beadását Stephen fejelte ki, a labda Zachariassen elé került, aki az ötösről a kapu bal oldalába lőtt, 0-2.
—-
21.02: Megkezdődött a második félidő.
—-
45+2. perc: Vége az első félidőnek.
—-
45+1. perc: Vallejo is sárgát kapott, mert visszahúzta Ben Romdhanét.
—-
45. perc: Abu Fani és Holdampf kapott sárga lapot, mert kakaskodtak. Két perc hosszabbítás következik.
—-
37. perc: Abu Fani jobbról érkező beadását Zachariassen fejelte 7 méterről a bal felső sarokba, 0-1.
—-
35. perc: Lundot ápolják a pályán, emiatt áll a játék.
—-
30. perc: Kodro sérülése miatt állt a játék néhány másodpercig.
—-
25. perc: A meccs első kapura lövését Abu Fani követte el, a labdát Odyntsov megfogta.
—-
20. perc: A kapura lövés, a helyzet még mindig hiánycikk. A hazai ultratábor elé kikerült drapéria, amelyen ez áll: ,,Nem vagyok Miskolcon szabad, kezemen, lábamon lakat.”
—-
15. perc: Helyzet még mindig nem volt.
—-
10. perc: Helyzet még nem volt. Az FTC kezdeményez többet.
—-
5. perc: ,,Gyűlölünk titeket, de a rendőröket még jobban!” – ezt feliratú drapériát emelték a magasba a vendég drukkerek, miközben a hazai ultra tábor megkezdte a szurkolást.
—-
A meccs első öt percében a hazai ultrák demonstrációt tartanak, nem szurkolnak, ezzel kívánják felhívni a figyelmet a hatóságok (rendőrség, törvényszék) intézkedéseire, amelynek során három diósgyőri drukkerrel szemben eljárást indítottak, a 2024. február 24-én lejátszott DVTK – Fehérvár FC (4-0) bajnoki után történt rendbontás miatt.