Kanyog. Mint a Civilek a turizmusért egyesület elnöke a „Szerelmesek sétánya” után, újabb javaslatot teszek
Mint a Civilek a turizmusért egyesület elnöke a „Szerelmesek sétánya” után, újabb javaslatot teszek. Nem új keletű az ötletem ugyanis a régi miskolci fotókon már szerepel a tapolcai csónakázó tónak az egyik szigete amikor még fedett kiülős hely volt az ide látogatók számára. (fotó:archívum).Továbbá, sokan visszasírják az egykori Anna szálló bungallóját. Éppen ezért a nyakamba akasztottam a fényképezőgépemet és kerestem egy hasonló modern épületet, amelyet a harsányi horgásztónál sikerült találnom. A rendszerváltás Miskolcon abszolút felesleges volt, mert a turizmus terén a városunk semmit sem fejlődött, csak a múltjában dagonyázik. Sajnos jelenleg is elhanyagolt állapotban vannak a tapolcai csónakázó tónak a szigetei. A fejlődés érdekében ezért jó lenne turistacsalogató látványossággá átalakítani őket. A fotómontázst Kaló Tamás az egyesületünk tagja készítette.