Miközben az EU 2035-től betiltja a benzin-diesel autókat, az oroszok visszatérnek a karburátoros Ladára, meg a benzines Zilre, mert önállóan erre képesek. Gól.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Miközben az EU 2035-től betiltja a benzin-diesel autókat, az oroszok visszatérnek a karburátoros Ladára, meg a benzines Zilre, mert önállóan erre képesek. Gól.
9 Responses
A régi jó szovjet technika! Önállóan képtelenek a fejlődésre. A technikát vagy importálták, vagy lopták, akárcsak a kínaiak.
Akkor az amcsik azért taxiznak az űrbe orosz járgánnyal?
Baszdmeg, hogy ez mér nem jut Putyinék eszébe, amikor minden környezetvédelmi előírást megszüntettek az orosz autóipar számára, ahol csak légzsák, abs, katalizátor, stb nélküli autókat tudnak készíteni! Szóljál már nekik, biztos csak kiment a fejükből!
Tévedsz.
Okosabbak, mint Te valaha is leszel.
okosabban mint cukkerberg 🙂
pont ugyanezt mondta mindig az a muszkaimádó véresszájú nyugatgyűlölő bolsevik karhatalmista bácsi is, még mielőtt rájött hogy ezt csak behazudták neki, és aztán szépen felkötötte magát a társasházunk pincéjében
a vén MOKAN-os?
azért a málenkij robotra küldöttek lakásainak vagyontárgyait jó volt zabrálni?
Az USA is betiltja? ???
Oké, csak a csúti ne engedje át hozzánk ezeket a fostalicskákat, nehogy itt okozzanak balesetet