Örülj hogy a budidat van mivel leöblíteni, folyik a csapból a vized, amit ki sem fizetsz.l A nap kommentje

Te majomgyerek, a Holding az összes nyereséget elviszi, azért nincs megjavítva mert nincs lóvé az anyagra.
Meg egyébként is, bagóért dolgozó melósoktól ne várj többet, örülj hogy a budidat van mivel leöblíteni, folyik a csapból a vized, amit ki sem fizetsz.l

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű