Lényeg: eltelt egy hét a beírástól, azóta sem változott semmi oltás ügyben Görömbölyön. A nap kommentje

Lényeg: eltelt egy hét a beírástól, azóta sem változott semmi oltás ügyben Görömbölyön.
A város egyéb részeiről hallani az oltásokról, itt semmi jele!

2 Responses

  1. Cecilke mondta, figyeljék a telefonjukat a 60 alatti krónikus betegek, mert kapják a behívót oltásra.
    Na Görömbölyön a 70-nen felüliek sem lettek még beoltva, meg behívót sem kaptak!

    1. Figyu már, annak melyik része nem érthető, hogy a háziorvosok annyit tudnak oltani, amennyi vakcinát kapnak?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű