Lényeg: eltelt egy hét a beírástól, azóta sem változott semmi oltás ügyben Görömbölyön.
A város egyéb részeiről hallani az oltásokról, itt semmi jele!
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Lényeg: eltelt egy hét a beírástól, azóta sem változott semmi oltás ügyben Görömbölyön.
A város egyéb részeiről hallani az oltásokról, itt semmi jele!
2 Responses
Cecilke mondta, figyeljék a telefonjukat a 60 alatti krónikus betegek, mert kapják a behívót oltásra.
Na Görömbölyön a 70-nen felüliek sem lettek még beoltva, meg behívót sem kaptak!
Figyu már, annak melyik része nem érthető, hogy a háziorvosok annyit tudnak oltani, amennyi vakcinát kapnak?