| Még lenne egy megoldás a gyár ellen. A cemetgyárba bevezető úton, ipari vágányon, olyan felújítási munkálatokat kell végezni amelyek eltartanának kb 30 évig és olyan szinten kellene felbontani az utat, ipari vágányt, hogy tankkal sem tudnának rajta átkelni. Ha el akarják adni a cementet akkor béreljenek helikoptert! |

3 Responses
Ez a pár hülye amilyen marha, kibérelnék a világ összes helikopterét, még rogánnak se hagynának.
A MIVIZ-nek már gyakorlata van az egy évig végzett csőtörések javításában. Lásd Ruzsinszőlő.
Te majomgyerek, a Holding az összes nyereséget elviszi, azért nincs megjavítva mert nincs lóvé az anyagra.
Meg egyébként is, bagóért dolgozó melósoktól ne várj többet, örülj hogy a budidat van mivel leöblíteni, folyik a csapból a vized, amit ki sem fizetsz.l