| Azt speciel pont tudom, hogy Görömbölyön is beadtak 54 Sinopharmot és úgy 10 Modernát körzetenként, vagyis az összeset, amit kaptak. Mindezt egy központilag kiküldött lista alapján. Vagyis Görömbölyön is (meg egyébként mindenhol máshol is) annyit oltanak, amennyi vakcinát küldenek nekik és azokat oltják, akiknek a neve rajta van az oltandók megkapott listáján. |

2 Responses
Astrát, nem Modernát, bocs, elírtam.
Mindegy, a lényegen nem változtat.
Lényeg: eltelt egy hét a beírástól, azóta sem változott semmi oltás ügyben Görömbölyön.
A város egyéb részeiről hallani az oltásokról, itt semmi jele!