Miskolc. Igét hirdet még Domokos Tibor r. törzsőrmester korábbi lelkipásztor, Dr. Mecser Tamás gyertyát gyújt

A bűncselekmények áldozatainak világnapja alkalmából, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság emléknapot szervez a miskolci Evangélikus Templomban. A rendezvényen Sándor Frigyes evangélikus parókus lelkész mellett igét hirdet még Domokos Tibor r. törzsőrmester korábbi lelkipásztor. Ezt követően az emléknap részeként Dr. Mecser Tamás r. ezredes mb. megyei rendőrfőkapitány meggyújtja az emlékezés gyertyáját.

2021. február 22.

Egy válasz

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű