Mindennapos jelenség a 3000-ért megtankolt Bmw-kel csapató királyok, meg tesókák látványa. Meg az is, hogy ezek a rendőrjelmezbe bújtatott tejfelesszájú gyerekek a Mi adónkból ott gubbasztanak a rendőrautóban és inkább vihognak az ilyeneken, mintsem intézkednének. Nehogy már a hidegben ki kelljen szállni… A napi intézkedésszámot meg majd hozzuk egykét nyolc utáni kutyasétáltató basztatásával.

3 Responses
Én kihívtam a Hejnekemre a yardot, olyan 2.00am-kor, hogy már hagyják abba, mert a kiskorú gyermekeim aludni szeretnének.
Erre kijött a rendőrség és a srác azt mondta, hogy: „én szólhatok nekik, de szerintem nem fogják halkabbra venni”.
Puff.
Nem fogják. Mert birkák vagyunk.
Nem fogok szólni – mondta – mert ők többet fizetnek mint maga.