Mindennapos jelenség a 3000-ért megtankolt Bmw-kel csapató királyok, meg tesókák látványa. A nap kommentje

Mindennapos jelenség a 3000-ért megtankolt Bmw-kel csapató királyok, meg tesókák látványa. Meg az is, hogy ezek a rendőrjelmezbe bújtatott tejfelesszájú gyerekek a Mi adónkból ott gubbasztanak a rendőrautóban és inkább vihognak az ilyeneken, mintsem intézkednének. Nehogy már a hidegben ki kelljen szállni… A napi intézkedésszámot meg majd hozzuk egykét nyolc utáni kutyasétáltató basztatásával.

3 Responses

  1. Én kihívtam a Hejnekemre a yardot, olyan 2.00am-kor, hogy már hagyják abba, mert a kiskorú gyermekeim aludni szeretnének.
    Erre kijött a rendőrség és a srác azt mondta, hogy: „én szólhatok nekik, de szerintem nem fogják halkabbra venni”.
    Puff.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű