Országszerte több tízezer, felsőoktatásban tanuló fiatal bújja most jegyzeteit éjt nappallá téve, hogy számot adjon a megelőző félévben szerzett tudásáról. Csak Debrecenben 30 ezer hallgató tesz vizsgát ezekben a hetekben.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Országszerte több tízezer, felsőoktatásban tanuló fiatal bújja most jegyzeteit éjt nappallá téve, hogy számot adjon a megelőző félévben szerzett tudásáról. Csak Debrecenben 30 ezer hallgató tesz vizsgát ezekben a hetekben.