Náci portál antiszemita rovatának volt szerzője képviseli Orbán közösségének értékeit az Echo Tv-n

Nyugodtan

mondhatom, hogy Magyarországon a korábbi egyértelmű és egyoldali baloldali médiavilág megváltozott. Van a keresztény, polgári, nemzeti tábornak hangja. Itt van ez a televízió, amire én magam is úgy tekintek, mint a jobboldal televíziójára, a mi közösségünknek az értékeit képviseli, a mi világunkról, a mi életünkről szól, tehát kétségkívül nagy változások történtek Magyarországon”

– ezt Orbán Viktor az Echo Tv-ről mondta, amikor december 7-én interjút adott a televízióban Bayer Zsoltnak és Kovács Andreának. Ezek szerint a miniszterelnök úgy tekint Mészáros Lőrinc televíziójának műsoraira, hogy azok műsorvezetői és visszatérő vendégei az ő véleményét is képviselik.

 

Ez viszont azt jelenti, hogy a Fidesz hivatalosan is átvette a régi, radikális, szélsőjobboldali Jobbik helyét, ugyanis az Echo Tv egyik, Keménymag című műsorában, amiben hetente négy fizetett Fidesz-rajongó beszélget, visszatérő vendég Varga-Bíró Tamás.

Varga-Bíró Tamás jelenleg blogot vezet a fideszes és állami pénzekkel kitömött Pesti Srácoknál, de korábban az Irigy Hónaljmirigy tévéműsorainak és a Bumerángnak is volt a szövegírója, majd a nemzeti-radikális Jobbik-tábor egyik arca lett. Néhány hónapja aztán szakított velük is, amikor Zagyva György Gyula volt jobbikos képviselő, a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom alelnöke zsidózva fenyegette telefonon. (Frissítés: A Jobbik erről azt írta a cikkünk megjelenése után, hogy: „Varga-Bíró Tamás már évek óta szakított a Jobbikkal, 2014-ben többek közt a Magyar Hajnal szekerét tolta. Valótlan állításai miatt több jobbikos perben áll vele. Amikor az ominózus párbeszéd történt (az ügy egyébként bíróságon van), akkor ő már bőven a Fidesz berkein belül volt.”)

Pedig pár éve még maga Varga-Bíró Tamás is nagyokat zsidózott, például a Kurucinfo Holokamu-rovatában.

Varga-Bíró 2013-ban a Kurucinfón többek között ezt az alternatív-történelmi, antiszemita gondolatát osztotta meg: „A hazai zsidóság leggazdagabbjai már a deportálások kezdeténél sokkal előbb átmentették vagyonukat. A vagyon tetemes része egy, az »Erec Israel« megteremtésére szánt alapba került. A többi tengerentúli bankokba, többnyire Manhattanbe. Ekkorra Magyarországon már csak a zsidó középosztály és a szegényebb zsidók tartózkodtak. Akik nem tudták megvásárolni szabadságukat. Akiket a gazdag zsidók áldozatul hagytak, méghozzá tudatosan. Ugyanis pontosan tudták, mi fog történni velük. Kvázi ők készítették elő a terepet a történésekre. Hiszen legnagyobb történelmi hazugságukat pont ezekben az években alapozták meg. Azt a hazugságot, amely azóta is busásan kamatozik nekik a szó szoros és átvitt értelmében egyaránt. Ne legyenek tehát illúzióink: azokon a bizonyos vonatokon egytől egyig a saját népük által magukra hagyott, a saját fajtájuk által kisemmizett zsidók ültek.”

2011-ben pedig a szélsőjobboldali Magyar Szigeten adta elő Kohn bácsi walzerja című dalá

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek