Mint azt megírtuk, a 17 éves borsodnádasdi lány eltűnését vasárnap délután jelentette az édesanyja a rendőrségen. A lányt nagy erőkkel keresték, de csak a holttestét találták meg.
Csenge bulizni volt szombaton este, de azzal engedték el, hogy csak este tízig maradhat. Mikor nem ért haza, már tudták, hogy nagy baj van. A fiatal lány ugyanis mindig értesítette a szüleit, ha bármi okból késett. Meg nem ertősített hírek szerint, a holttest meztelen volt és megfojtották.
