A miskolci Bernáth Attila és Veres Gábor az MSZP választmányának új elnökhelyettesei egy virtigli komcsi mellett

946437 524990634227300 1877006135 n

Új elnökhelyetteseket választottak

a hétvégén az MSZP választmányában, és mint a Mandiner.hu utánajárt: egyikük elég komoly állampárti múlttal rendelkezik.
A választmány elnökhelyettese lett ugyanis Barabás János, aki az MSZMP KB tagja és titkára volt 1989-ben, és ő volt az egyik vezetője 1982 és 1989 között az MSZMP KB Agitációs és Propaganda Osztályát.
Barabás megválasztásáról megkérdeztük Hiller Istvánt, az MSZP választmányi elnökét, aki szerint nem rossz üzenet, hogy egy MSZMP KB-tagot választottak meg egy vezetői posztra.
Az lenne rossz üzent, ha nem tartjuk tiszteletben a demokratikus szavazást.
Szombaton ugyanis 8 jelölt közül választották meg a 7 helyettest, és nem is kézfeltartással, hanem elektronikusan. A nagyjából 100 ember ugyanis a teremben elhelyezett terminálokon adhatta le voksát – mondta Hiller. Ebből jött ki az, hogy Barabás az egyik befutó. A további elnökhelyettesek pedig ők lettek: Balogh Béla, Bernáth Attila, Dániel Mária Magdolna, Harangozó Gábor, Teleki László és Veres Gábor. (archív fotó)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek