A Békemenet kicsit rátámadt Orbán Viktorra

A Civil Összefogás Fórum és a Civil Összefogás

Közhasznú Alapítvány, azaz a Békemenet szervezői a szintén békemenetes Bayer Zsolthoz hasonlóan felemelték a hangjukat Tasnádi László volt III/II-es ügynök államtitkári kinevezése ellen – írja a 444.hu.

A CÖF-CÖKA, ami eddig sosem szállt szembe Orbán Viktor vagy közvetlen beosztottainak döntésével, most közleményében azt írta:
„A civilek most egy konkrét ügyben kinyilvánítják, hogy nem lehet különbséget tenni III/II-es ügynökök megítélése között. Nem utasítjuk el a megtérés, a bűnbocsánat kérés nemes gesztusát, sőt tudjuk, hogy ilyen esetben a megbocsátás sem maradhat el. Ezért lenne nagyszerű erkölcsi magatartás, ha az érintett önmaga mondana le pozíciójáról.
„Remélve Tasnádi László közerkölcsre érzékenységét, úgy véljük, hogy kiváló szakemberként is belátja, hogy a jó és legitim kormányzás fő kritériuma a többségi civil társadalom bizalmának megtartása.”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű