Kontra. Az a baj. Zsiga a baj

Földesi Norbert MSZP-frakcióvezető  reagálásában annak a véleményének adott hangot, hogy a Fidesz politikusai a jegyző közreműködésével meghiúsították, hogy közgyűlési bizottság vizsgálhassa ki a Miskolc Holdingban kifizetett jutalmak ügyét, és azt is megakadályozták, hogy a jutalmak kifizetését elrendelő menedzsmentet menessze a város. Földesi Norbert közleményében azt is kifogásolja, hogy nem váltották le Zsiga Marcell alpolgármestert, majd felteszi a kérdést, vajon miért van az, hogy egyetlen ember sem akadt a pártban, aki névvel vállalta volna a Fidesz pénteki közleményében megfogalmazottakat, melyeket az ellenzéki frakcióvezető „hazugságok”-nak minősít.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű