Szabálysértők. Irány a sitt.

Megkezdte munkáját a rendőrökből, erdészekből és mezőőrökből alakult „kommandó” hétfőn a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Putnokon és térségében – közölte a rendőrség.

Az egységet azért hozták létre, hogy a mezőgazdasági területeken, erdőkben és hétvégi házas övezetekben visszaszorítsa a bűnözést. A hétfőn debütált csapatot rendőrségi quadokkal, terepjárókkal, illetve motorokkal szerelték fel.

 Augusztus 19-től a tulajdon elleni szabálysértések elkövetői – legyenek azok fiatalkorúak vagy felnőttek – elzárással is sújthatók lesznek.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű