Göncön dekkol a kanibál beteghordozó. Csak nehogy megegye a mamáját

képernyőkép 2026 06 26 092706

A beteghordozót a Tények csütörtöki riportja alapján Göncre vitték házi őrizetbe, jelenleg az édesanyja házában tartózkodik. Az adásban elhangzottak szerint a helyiek rettegnek, és azt remélik, minél hamarabb börtönbe zárják a 30 éves férfit. A hírműsornak nyilatkozó egyik városlakó a gyanúsított anyját is félti, akit a Tények információi szerint elbocsátottak a munkahelyéről, mióta odaszállították a fiát.

A riportban arra is rámutattak, hogy

  • a közfelháborodás miatt a településen megnőtt a rendőri jelenlét;
  • a beteghordozó korábban háziorvosként praktizáló édesapja információik szerint büntetett előéletű;
  • és a szülők közötti sok konfliktus rányomhatta a bélyeget a fiuk lelki világára.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű