Gyöngyösi Szilvia-Sziszó
·
·
A felsőtestem sokkal könnyebben fejlődik, de a farizmomnak több figyelem kell. 🍑 Ezért a heti két alsótest-edzés mellé még otthon is beiktatok egy rövid “szorgalmi feladatot”.
Nem kell hozzá edzőterem.
Nem kell hozzá egy óra.
Csak 10-20 perc és egy kis kitartás.
Mert senki nem szeretne nyanya hátsót. 😄🙈
A farizom nem csak azért fontos, hogy jól álljon a farmer.
Ez tartja stabilan a medencédet, tehermentesíti a derekadat, segíti az egyensúlyt és a járást is.
Amit ma nem építesz fel, azt az életkor szépen lassan le fogja bontani.

2 Responses
„Amit ma nem építesz fel, azt az életkor szépen lassan le fogja bontani.”
. . . és amit ma építesz fel, azt is le fogja bontani az idő . . .
Na de a fejed milyen?