
Pénteken végleg kimúlhat a Megafon, a propagandista-hálózat összes munkavállalóját kirúghatják. Egy távozó munkavállaló arról számolt be, hogy április 12-én este Dukász Magor, a Megafon egyik alapítója arról beszélt nekik, hogy folytatják a működést. A Facebook- és Youtube-csapat nem sokkal később tartott értekezletén viszont már arról volt szó, hogy változások jönnek. Április 21-én Kovács István, a Megafon ügyvezetője már azt közölte, hogy ha nem találnak megoldást, akkor május 21-én csoportos létszámleépítést jelentenek be. A forrás szerint ez meg is történt.
A Media1 úgy tudja, a Megafon irodáit is felszámolták, a bútorokat eladták, egyedül a 300 ezer követővel rendelkező Patrióta Youtube-csatorna jövője bizonytalan még, mivel továbbra is értéket jelenthet a piacon. A Megafonnál dolgozott többek között Deák Dániel, Bohár Dániel, Szarvas Szilveszter, Trombitás Kristóf, Apáti Bence, Déri Stefi és Filep Dávid a kopasz is.

2 Responses
az ingyen közpénzt mikor fizetik vissza?
Koca Apa miért nem tartja el őket saját zséből?