Miskolc. Nem vagyok egy Dimény-fan, de

képernyőkép 2026 06 22 143754

Nem vagyok egy Dimény-fan, de azt gondolom, hogy legalább ő ott ül, az valamiféle garancia arra, hogy egy újabb igazgatónak nem a kályhától kell kezdeni mindent, legalább valaki tudja, hogy mi-mivel van kapcsolatban, mihez kötődik és mik az adott ügy kialakulásának körülményei…

A nap

3 Responses

  1. Jaj, öreg, na, ne! Hagyjuk mán Diményt…oszt, ő kinek is dolgozik? Magán túl, meg azon is túl?

  2. Imre, már magadról írsz kommentet? Olyan fontos önmagad dícsérete, hogy nem engeded át másnak?

  3. Amúgy a bla-bla-bla múlton túl, ennek az Iminek, milyen releváns munkatapasztalata van és azt hol szerezte??? Nem az érdekli a miskolciakat, hogy mocsoda projektekben vett részt általánosságban, hanem ettől-eddig itt dolgozott ilyen meg olyan beosztásban, mert azért hallani ezt-azt!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű