Miskolc. Nem vagyok egy Dimény-fan, de

Nem vagyok egy Dimény-fan, de azt gondolom, hogy legalább ő ott ül, az valamiféle garancia arra, hogy egy újabb igazgatónak nem a kályhától kell kezdeni mindent, legalább valaki tudja, hogy mi-mivel van kapcsolatban, mihez kötődik és mik az adott ügy kialakulásának körülményei…

A nap

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű