Nem vagyok egy Dimény-fan, de azt gondolom, hogy legalább ő ott ül, az valamiféle garancia arra, hogy egy újabb igazgatónak nem a kályhától kell kezdeni mindent, legalább valaki tudja, hogy mi-mivel van kapcsolatban, mihez kötődik és mik az adott ügy kialakulásának körülményei…
A nap
