Miskolc. Megint három padot újítottak fel. És ez nem mese.

Komlóstetőn az augusztusban kihelyezett új pad után megint három padot újítottak fel. És ez nem mese.

 

 

Van, aki pedig a háttérben csendben felsír.

3 Responses

  1. Békéscsabán 280 milliárdos beruházást jelentettek ma be! Az nagyjából 2.800.000 pad.
    Már csak 2.799.997 új pad kell Miskolcra és utolérjük Békéscsabát. Mese nincs Bajusz úr, a városért dolgozni kell!
    Utána jöhet Debrecen, az kb 100 millió pad.

  2. Érdemes lenne felvenni Révész Pétert is a miskolci fideszes harcosok közés. Tulajdonképpen Bajúsz már régen alulmúlta az ő alulmúlhatatlan szintjét is.

  3. Tóth-Szántai József: Valóban a működőképesség és a stabilitás a legfontosabb. Fontos a minimálbér, a garantált bérminimum biztosítása, a béremelés biztosítása, a városüzemeltetés magas színvonalú biztosítása, kulturális rendezvények fejlesztése, szintlépése. És sok olyan feladat lesz, ami a TOP Plusz most induló programozási időszakát érinti. A szolidaritási adót az előző városvezetés is befizette, nem tehettek másképp, a jelenlegi sem tehet. A megyei jogú városok szövetsége lobbizik azért, hogy visszakapják ezt a pénzt. 2019-hez képest 130 fővel nőtt a hivatali dolgozók száma, meg kell vizsgálni, hogy ez a létszám szükséges-e a feladatellátáshoz. Bízom abban, hogy a kormány támogatására, figyelmére számíthat Miskolc, olvassák sokat a Magyar Közlönyt, az abban foglaltak alapján lehet megítélni a város lobbierejét.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű