Komlóstetőn az augusztusban kihelyezett új pad után megint három padot újítottak fel. És ez nem mese.
Van, aki pedig a háttérben csendben felsír.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Komlóstetőn az augusztusban kihelyezett új pad után megint három padot újítottak fel. És ez nem mese.
Van, aki pedig a háttérben csendben felsír.
3 Responses
Békéscsabán 280 milliárdos beruházást jelentettek ma be! Az nagyjából 2.800.000 pad.
Már csak 2.799.997 új pad kell Miskolcra és utolérjük Békéscsabát. Mese nincs Bajusz úr, a városért dolgozni kell!
Utána jöhet Debrecen, az kb 100 millió pad.
Érdemes lenne felvenni Révész Pétert is a miskolci fideszes harcosok közés. Tulajdonképpen Bajúsz már régen alulmúlta az ő alulmúlhatatlan szintjét is.
Tóth-Szántai József: Valóban a működőképesség és a stabilitás a legfontosabb. Fontos a minimálbér, a garantált bérminimum biztosítása, a béremelés biztosítása, a városüzemeltetés magas színvonalú biztosítása, kulturális rendezvények fejlesztése, szintlépése. És sok olyan feladat lesz, ami a TOP Plusz most induló programozási időszakát érinti. A szolidaritási adót az előző városvezetés is befizette, nem tehettek másképp, a jelenlegi sem tehet. A megyei jogú városok szövetsége lobbizik azért, hogy visszakapják ezt a pénzt. 2019-hez képest 130 fővel nőtt a hivatali dolgozók száma, meg kell vizsgálni, hogy ez a létszám szükséges-e a feladatellátáshoz. Bízom abban, hogy a kormány támogatására, figyelmére számíthat Miskolc, olvassák sokat a Magyar Közlönyt, az abban foglaltak alapján lehet megítélni a város lobbierejét.