





Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumban tartották péntek délután az Országos Szakképzési Tanévnyitó ünnepséget.
Korábban írtuk
Miskolc. A Kandóban a le nem tanított, csak lekönyvelt órákat természetesen kifizették ?

Akár több ezer kamuórát is beírhattak a KRÉTA rendszerbe egy miskolci technikumban az elmúlt évek során, de a szakképzési centrum állítja, most már minden rendben van. Diákok és egy volt tanár szerint egyáltalán nincs így.
- Fotó: Takács István, a Kandó frissen nyugdíjba vonult oktatója
Vajon hol voltak a miskolci Kandó Kálmán Informatikai Technikum diákjai 2022. december 21-én vagy 2023. november 19-én? A Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendszer (KRÉTA) szerint órán, valójában azonban csak az biztos, hogy ott nem. Az iskolában évek óta bevett szokás volt, hogy a tantestületi, osztályozó értekezleteket, megbeszéléseket iskolai tanítási időben, vagyis délelőtt tartották, miközben a KRÉTA-ba az került be, hogy az oktatás rendben lezajlott, az órákat megtartották. A faliújságra például 2022 decemberére ez az itiner volt kitéve: „Utolsó tanítási nap – a 0–2. órát tartjuk meg rövidítve, majd karácsonyi ünnepség mindenkinek a kollégiumban. Minden órát beírunk.” Vagyis papíron lement az összes óra, miközben fél tízkor már nem ült senki a padokban.
A le nem tanított, csak lekönyvelt órákat természetesen kifizették. ?

7 Responses
Molnár még szabadlábon?
Nocsak, Pataky már tanévnyitókat is vállal? A jövő héten akarjuk temetni a Fifi kutyánkat, vajon mennyiért énekelné el Attis a temetésen a „Lelkünkből”-t?
Az egy dolog, de vajon miért és miből gondolta valaki, hogy egy évnyitóra fellépő kell és az pont pataky kell hogy legyen…
CSAK törleszt a maffiának, csak füttyentenek és ugrik, onnan már nem léphet ki SOHA
Jaja! Végre kértek tőle valamit Virág elvtársék. Hát ez volt az…
Sokkal inkább a capo di tutti i capi azaz don vétó korleóne
az öreg kövér maffiavezér
„Egy napon, ami talán el sem jön soha, majd én is kérek tőled valamit”
Az nem pedofília, ha ufót látott idiótát mutogatnak a gyerekeknek?