NO-Go Miskolc. 12 évesen kétszáz forintot rabolt egy gyerektől

Rablás bűntettével vádolják azt a 12 éves fiút, aki 2023 májusában megfenyegetett, majd kirabolt egy gyereket Miskolcon. A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség közleménye szerint a fiú követni kezdett kezdett két kiskorút Miskolc egyik társasházas lakóövezetében.

Amikor utolérte őket, egyiküket megfenyegette, hogy ha nem ad neki pénzt, megveri és megfojtja. Félelmében a fiú a nyakában lévő pénztárcájához nyúlt, mire az elkövető ráfogott a pénztárcára. A rémült gyerek kivett kétszáz forintot a tárcájából, és átadta a támadójának.

A tettes a cselekmény elkövetésekor már betöltötte a tizenkettedik életévét, s tisztában volt azzal, hogy bűncselekményt követ el. Az ügyészség próbára bocsátást kért a büntetlen előéletű 12 éves fiúra azzal, hogy rendeljenek ki mellé pártfogót.

Egy válasz

  1. No-Go a muszlimok által uralt övezetekre dukál vakvarjú! Csak károgni tudsz. Ezt kis pöcs kölköt elkapták, aztán vagy megjavul vagy nem. Ilyen retkek mindig is voltak Miskolcon, ez nem újdonság.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű