Még mindig ezen a piros könyvecskén rúgozik a Város?
A letagadott , eldugott könyvecskékből és kitüntetésekből
egy újabb palotát építhetne a város mogulja Mokesz.
Onnan, ahonnan ’56-ban az akkori ÁVH-sok sortüzet nyitottak a Kosuth téri tüntetőkre, akiknek Orbán Balázs szerint szerintük inkább otthon kellett volna várniuk, hogy a ruszkik kisöpörjék még a padlást is?
Jaja! Valamelyik NER-oligarcha éppen most építteti át az egyébként nemrég még műemléki védettségű (!) épületet, a régi tetőzetét már elbontották, szóval egyetlen fideszes államvédelmisnek sem kell már lesütött szemmel közlekednie a Kossuth téren, írmagja sem marad az egykori gaztette helyszínének.
10 Responses
Még mindig ezen a piros könyvecskén rúgozik a Város?
A letagadott , eldugott könyvecskékből és kitüntetésekből
egy újabb palotát építhetne a város mogulja Mokesz.
Csak mokesz nem fidesz elnöke,sebestyén elvtars meg igen….
És?
Klara Petrova Dobreva, Miskolc védőszentje meg; szociáldemokrata–európai– magyar.
Nagyapja meg csak nézett le az FM tetejéről, mi?
Onnan, ahonnan ’56-ban az akkori ÁVH-sok sortüzet nyitottak a Kosuth téri tüntetőkre, akiknek Orbán Balázs szerint szerintük inkább otthon kellett volna várniuk, hogy a ruszkik kisöpörjék még a padlást is?
Jaja! Valamelyik NER-oligarcha éppen most építteti át az egyébként nemrég még műemléki védettségű (!) épületet, a régi tetőzetét már elbontották, szóval egyetlen fideszes államvédelmisnek sem kell már lesütött szemmel közlekednie a Kossuth téren, írmagja sem marad az egykori gaztette helyszínének.
Sebestyén elvtárs, maradt a Pozsgay- Szűrös, Kósáné Kovács Magda, Szili Katalin nemzeti-keresztény vonalon.
Mokrai elvtárs meg maradt internacionalista -globalista vonalon, DK miskolc frakcióvezetőként.
Lenyomta Hegedűst,Borkutit, Szilágyit. Biztos jól van bekötve a főváros felé. Ennyi a történet.
cserébe sebestyén elvtarsnak nincs palotája a belvárosban.
Jaja! Ezt már ismerjük: Orbánnak sincs semmi a nevén…
Nem oszt nem szoroz
Oldalfüggetlen, Vannak emberek és vannak szaremberek
Most éppen egy pártkönyvnélküliről vitáznak a szentté avatása előtt.
https://www.facebook.com/reel/1101182558311080?locale=hu_HU
Orbán ügyvédjének, ma fideszes hontnak nem teszik magyar?Nahát…